Noclegi Żyrardów


Tropka

O nas


Noclegi Żyrardów - pokoje Tropka

TROPKA istnieje od 2001 roku jako restauracja, pizzeria i sala weselna. Przez cały ten czas staramy się spełnić Państwa oczekiwania, przygotowując potrawy z najlepszej jakości produktów. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o znajdujące się na terenie obiektu pokoje do wynajęcia. Stanowią one element oferty sali weselnej, ale także pozwalają nam zaoferować noclegi dla turystów oraz osób podróżujących służbowo.

Tropka znajduje się w Żyrardowie, niedaleko prowadzącej do Warszawy Autostrady A2. Na miejscu mamy zamknięty, wewnętrzny parking na do 8 pojazdów oraz wszelkie wyposażenie niezbędne do dobrego wypoczynku. Na parterze obiektu znajduje się nasza restauracja / pizzeria, dzięki czemu (za dodatkową opłatą) możemy zapewnić Państwu wyżywienie na miejscu.

Nasza oferta gastronomiczna to przepyszna pizza z pieca opalanego drewnem, grill, smaczna ryba, gyros, kebab, świeże i soczyste sałatki, domowe obiady z imponującą ofertą wyśmienitych zup. Zachęcamy do wnikliwego przejrzenia naszego "menu". Gwarantujemy wyjątkowy, niepowtarzalny smak, korzystne ceny i bardzo miłą obsługę...


Kontakt

☏ 691 545 195

codziennie 13.00 - 22.00Zazdwoń i zamów
tel. 691 545 195